Meat Design Ostrava je prodejní přehlídka autorské tvorby českého, slovenského a polského produktového designu v Ostravě na pomezí všech tří států. Čtyři dny (24. – 27. 11. 2016) plné špičkových designérů, inspirace, talentu a setkávání v industriálních kulisách v srdci Ostravy – Dolu Hlubina v Dolní oblasti Vítkovic. Součástí je doprovodný program, který nabízí přednášky, workshopy, projekce, párty a večírky.

Design

Nábytek, svítidla, bytové doplňky, interiér, architektura. Vše na jednom místě. Přijďte se inspirovat, udělat si radost a odnést si domů vlastní kousek od konkrétního autora.

Originalita

Chceme ukázat, že existuje alternativa k velkých zahraničním nábytkářským řetězcům. Meat Design nabízí to nejlepší z českého, slovenského a polského autorského designu.

Prostory

Výstavní prostory se nachází v Ostravě v zrekonstruovaném areálu Dolu Hlubina v Dolní oblasti Vítkovic. Jde o nádherný, zemitý industriální prostor, který vás nadchne jedinečnou atmosférou.

Program

Výstavní část doplňují projekce, besedy, workshopy, soutěže a večírky. Po celou dobu festivalu pohlídáme vaše děti, pro které máme speciální program. Navíc si pochutnáte v několika pop-up restauracích.

Foto z Meat Design Ostrava 2016

Partneři

Hlavní partneři

ostrava printo nova-karolina_logo

Hlavní mediální partner

ceska-televize

Mediální partneři

orionmariannesoffa bydleni homie

Partneři

tisknemdov hlubina seepointdepende la3 advokatovatapexhudební bankacboccbci